אומנות מתוקה

-----------------------------------------------------

הדרך שלך להגיד תודה

  ניתן ליצור קשר  24/7 בווצאפ    
     050-3206060

מתנות לימי הולדת

היכן ניתן לרכוש מתנות לימי הולדת בעיצוב אישי? האם גם בימנו באמת קיימת חובה להעניק מתנות לימי הולדת?

ברגעים אלו ממש מיליוני אנשים ברחבי העולם חוגגים את יום הולדתם או את יום הולדתו של אדם הקרוב אליהם ומעניקים לו בין השאר מתנת יום הולדת. מובן שאין חובה להעניק מתנות לימי הולדת, אך מדובר במנהג תרבותי חברתי אשר הפך במרוצת השנים לאחד הטקסים הכיפיים והמחברים ביותר בין בני האדם. אנו מתמחים בהרכבת מתנות יום הולדת בעיצוב אישי הכוללים בין השאר בקבוק אלכוהול משובח הנשען על זרי שוקולד בלגיים באריזת שי מהודרת.

כיצד בוחרים מתנות לימי הולדת?

מה הופך מתנת יום הולדת למוצלחת באמת? לעתים קרובות, בחירת מתנות לימי הולדת עשויה להתגלות כמשימה מורכבת ומתישה למדי. אם ברצונך להעניק מתנת יום הולדת שתיזכר למשך שנים ארוכות, אנו ממליצים לך לשאול את עצמך מספר שאלות מתבקשות, כגון: "מה גילו של החוגג?", "מה רמת הקרבה בינך לבינו?", "מה התקציב שברשותך?", "מה הם תחביביו של החוגג?" ועוד. ככל שתשאל יותר שאלות, כך בחירתך תהיה מוצלחת יותר.

"שונא מתנות יחיה?"

אימרה ידועה זו מופיעה כפסוק בספר התנ"ך - "עֹכֵר בֵּיתוֹ בּוֹצֵעַ בָּצַע; וְשׂוֹנֵא מַתָּנֹת יִחְיֶה" (משלי טו כז), ולה מספר פרשנויות נגד קבלת שוחד וחנפנות המובילה לרעה חולה. בינינו, מי מאתנו לא אוהב לקבל מתנות? מעולם לא נתקלנו באדם שאינו אוהב לקבל מתנות, ההפך הוא הנכון - אחד הרגעים הקסומים ביותר בהענקת מתנות לימי הולדת הוא הרגע הזה בו מקבל המתנה קורע את עטיפת המתנה או פותח את אריזת השי ומגלה את המתנה אשר הוענקה לו.

מי אנחנו?

החשיבה מאחורי בחירת מתנת יום הולדת והתהליך הכרוך בה היא אחת הסיבות להקמת "אומנות מתוקה סלסילות שי", אנו מתמחים בין השאר בהרכבת מתנות יום הולדת הכוללות בין השאר שוקולדים מובחרים, בקבוקי אלכוהול איכותיים ו זרי שוקולד עוד. בין מגוון שירותינו ניתן למצוא - משלוחי מתנות בכל חלקי הארץ, הרכבת סלסילות שי בחגים, משלוח לכל בתי החולים בארץ עבור אשה יולדת, מתנות ליום הולדת, חבילות שי לוועדי עובדים, מבחר עשיר של זרי שוקולד לבחירתך או בהרכבה עצמית. באפשרותך להזמין עכשיו מתנות לימי הולדת דרך קטלוג האתר שלנו ולהפתיע אדם הקרוב אלייך במיוחד!

לכניסה לקטלוג המוצרים לחץ כאן

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים