אומנות מתוקה

-----------------------------------------------------

הדרך שלך להגיד תודה

  ניתן ליצור קשר  24/7 בווצאפ    
     050-3206060

מידע שימושי לקראת הזמנת זר מתוק

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מתנה מיוחדת לאדם מיוחד, כאן תוכלו להפוך מתנה פשוטה ליום הולדת וזר פרחים שגרתי לרגע קסום ומתוק. הסוד לשדרוג של כל מתנה רומנטית או זר ליום הולדת הוא זר מתוק מורכב פרלינים ושאר ממתקים איכותיים. אתר אומנות מתוקה הוא המקום בו תוכלו להזמין זר מתוק ושאר תוספות מתוקות, אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים באיכות ובטריות של כלל המוצרים, אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של שירות, איכות וטריות. הכול יודעים כי הסוד לשוקולד טעים הוא בראש ובראשונה טריות של המוצרים.

מהו זר מתוק?

בעבור אלו המזמינים בפעם הראשונה זר מתוק נסביר מעט על המבנה של הזר ועל כל היתרונות שלו. הרכבת הזר מתבססת על פרלינים איכותיים אותם אנחנו מעצבים בצורת פרחים עם קיסמים ארוכים המשמשים גבעולים ועם נייר צבעוני המוסיף צבע לפרחים. את הזר כולו נשלב עם עוד ממתקים ובקבוק יין על פי הזמנה, ניתן להזמין זר מתוק בכמה גדלים, גודל הזר יושפע ממספר הפרחים אותו תרצו לשלב.          

מחירים של זר מתוק נקבעים בהתאם למספר הפרחים, כל פרח הוא פרלין שוקולד ולכן, קל יהיה לתמחר את העלות הכוללת של הזר.

מתי מתאים לשלוח זר מתוק?

  1. יום הולדת.
  2. יום האהבה.
  3. יום נישואין.
  4. הוקרת תודה.
  5. מתנה למורה.
  6. איחולי החלמה.
  7. מתנת לידה.

זרים מתוקים מחליפים בהצלחה את זרי הפרחים, זר מתוק יהיה גם יפה וגם ניתן לאכילה, הפרלינים בתוך הפרחים טעימים מאוד, גם כאשר לא תרצו לקלקל את העיצוב היפה של הזר קשה יהיה להתאפק ולא לטעום כמה פרחים מיד עם הגעת הזר.

מה אפשר להוסיף אל הזר?

כאן באתר אומנות מתוקה אנחנו מחזיקים במבחר גדול של ממתקים, שוקולדים, יין, דובונים ושאר תוספות לזרים המתוקים. האומנות שלנו היא יצירה של זרים מיוחדים המעניקים הרבה יותר משוקולדים טעימים, הזרים שלנו מעניקים רגעים של קסם, התרגשות, רגעים בלתי נשכחים.

ישנם מעט מאוד ימים מיוחדים במהלך השנה בהם אנחנו חוגגים יום הולדת, יום נישואין או כל מאורע מיוחד אחר, ישנה חשיבות זוגית, חברית ומשפחתית לאותם ימים. אלו הימים בהם יש לכם הזדמנות להתקרב לאלו שאתם אוהבים, נצלו את ההזדמנות לאהוב ולהוקיר.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים