1. סלסלות שי
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מתנות ליום הולדת בשרון
  6. /
  7. מתנות ליום הולדת ברעננה

זר מתוק מתנה מושלמת ליום הולדת במשלוח לרעננה

ממה עשוי הזר המתוק? היכן קונים זרים מתוקים כמתנה ליום הולדת ומי שולח אותם?

זר מתוק הנו זר עשוי שוקולדים וממתקים המעוצב ממש כמו זר של פרחים. זוהי מתנה ליום הולדת  שכל אחד שמח לקבל ובמיוחד חובבי השוקולד המושבעים שכן הוא מתאים כמעט לכל אירוע ובלבד שמטרתו היא לשמח.

אירועים בהם שולחים זר מתוק

הזר המתוק מתאים לאירועים רבים – הוא מתאים לשליחה ביום האהבה, ביום נישואין,כמתנה ליום הולדת, כמתנה למישהו שאוהבים כדי להראות לו שאוהבים. זרים מתוקים שולחים לאמא ולאבא ביום הנישואין, לחבר קרוב שחוגג יום הולדת או מתגייס, לחברה שילדה תינוק ולחברים שחוגגים קידום בעבודה. תחום נוסף בו ניתן לראות ששולחים בו זרים מתוקים מתנה הוא בחברות – לוועדי עובדים וללקוחות לציון אירועים מסוימים או חגים.

איך זה עובד?

תחום משלוחי המתנות והזרים המתוקים הוא תחום שעבר כמעט ברובו לאינטרנט. מזמינים באתר זר או חבילת שי שנראית יפה, יודעים מראש את המחיר ומשלמים באופן מאובטח. היום גם ניתן לכתוב הקדשה אותה יש לכתוב בכרטיס הברכה שיתקבל והמשלוח יוצא לדרכו.

מדובר על שירות מהפכני כיוון שהוא פותר את עניין הטרחה סביב ההזמנה וההתעסקות במשלוח ומאפשר מתנה מושקעת ויפה שמגיעה במהירות.

בחירת מקום לשליחת זר מתוק

כדאי לבחור במקום לו יש ניסיון וכמובן המלצות, כמו כן מומלץ לבחור מקום לו יש דוגמאות רבות של זרים מתוקים. מומלץ לבחור מקום שיכול לשלב גם תוספות נחמדות כמו למשל – אם מדובר על יולדת אז לצרף זוג גרביים, כובע לתינוק שנולד או שמיכה נעימה. כדאי לבחור מקום עם מדיניות משלוחים נוחה ותפעול יעיל ומהיר במיוחד.

ממתיקים לאנשים את היום

אנו בחברת אומנות מתוקה מתמחים בתחום עיצוב הזרים המתוקים מכל סוג במשלוח לרעננה. לנו יש קטלוג מוצרים נרחב מאוד ממנו ניתן לבחור זרים וחבילות שי המתאימים לכל אירוע ולכל אוהב מתוק. אצלנו ניתן לשלב הכול במשלוח המתוק – שוקולדים מובחרים, פרלינים, עוגות, אלכוהול ומתנות.

יש דבר כיף יותר מאשר לשמח מישהו יקר לך עם זר מפנק ומתוק כמתנה ליום הולדת? ביכולתך להיכנס לאתר, לבחור זר מתוק מהקטלוג - ואנו נעשה את השאר.

טואול - בניית אתרים